Tak było na festynie w sobotę :):)

A tak pisze o nas Radio Gdańsk:

RADIO GDAŃSK O FESTYNIE S.M. KOLEJARZ

Zapraszamy od 1 lipca do 26 lipca 2024r. na letnie zajęcia artystyczne dla dzieci uzdolnionych artystycznie do klubu Kwadrat. Zajęcia będą prowadzić: Małgorzata Golecka, Roman Pawlaczyk i Katarzyna Bratek. Zajęcia adresowane są tyko i wyłącznie do dzieci lubiących malować, lepić, grać i śpiewać. Będą się one odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00-14.00; ZAJĘCIA NIE MAJĄ CHARAKTERU PÓŁKOLONII, przyjmujemy dzieci od lat 6 do 13, muszą one posiadać własne picie i jedzenie. Zapisy na kolejne tygodnie odbywać się będą w każdy poniedziałek w/g poniższego grafiku:

  • I tydzień - poniedziałek 01.07.24 r.
  • II tydzień - poniedziałek 08.07.24 r.
  • III tydzień - poniedziałek 15.07.24 r.
  • IV tydzień - poniedziałek 22.07.24 r.

Przyjmiemy w jednym tygodniu maksymalnie 20 dzieci. Jeśli dziecko nie uczęszcza na zajęcia do Klubu Kwadrat rodzic musi przybyć osobiście, żeby wypełnić dokumentację. LICZBA miejsc OGRANICZONA.

Zapraszamy wszystkich chętnych 15 czerwca 2024 od godziny 11.00 przed Klubem Kwadrat na rodzinny festyn. Zgodnie z tradycją wszystkie atrakcje są ZA DARMO.

Patronat medialny nad imprezę - Radio Gdańsk

 

Festyn 2024

Tak było :) zapraszamy do obejrzenia galerii.

Wszystko można śpiewać wiosnąShow Gallery

Konkurs odbędzie się w Klubie Kwadrat S.M. Kolejarz, w dniu 25.04.24 r. (czwartek) o godzinie 17.00. Zgłoszenia przyjmujemy w formie elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.04.24 (poniedziałek). Regulamin, karta zgłoszenia oraz dokumentacja RODO dostępna pod linkiem:

regulamin i dokumentacja konkursu "Wszystko można śpiewać wiosną"

  1. Ilość miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń),
  2. Uczestnicy wykonują jeden utwór o tematyce dowolnej
  3. Wiek uczestników: Szkoła podstawowa klasy VII-VIII, Szkoła Średnia i dorośli
  4. Jedna placówka może skierować tylko dwa podmioty wykonawcze:
  • albo dwóch solistów,
  • albo jeden zespół wokalny (max. 8 osób) i solista,