podstrona w budowie

  • Iwo Bochat – instruktor prowadzący, opiekun Klubu Piast.  Organizuje pracę w klubie, dba o jego wystrój i charakter oraz organizuje imprezy. Prowadzi warsztaty kuglarskie oraz sprawuje opiekę nad Klubem Seniora.
  • Katarzyna Bratekinstruktorka tańca
  • Małgorzata Goleckainstruktorka plastyki
  • Grzegorz  Uszkiewiczinstruktor wokalny
  • Roman Pawlaczykinstruktor muzyczny i wokalny, pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
  • Magdalena Płaneta – instruktorka teatralna, aktorka i reżyser.
  • Jacek Wolikowski instruktor informatyk, prowadzi zajęcia z dorosłymi, zarządza stroną internetową klubu.
  • Hanna Stachowicz – pracownik serwisu sprzątającego, pracownik gospodarczy

Zajęcia kuglarskie to możliwość poznania zupełnie nowego świata Nowego Cyrku.  Nowy Cyrk to przestrzeń bez zwierząt, to miejsce, w którym liczą się umiejętności, praca i zabawa. W myśl nauki przez zabawę - wspólnie uczymy się żonglerki i ekwilibrystyki cyrkowej. Po zajęciach natomiast,  młodzi adepci sztuki kuglarskiej (ale Ci dojrzali również) wykorzystują nowo zdobyte umiejętności w życiu codziennym (bo żonglowanie to pobudzanie obu półkul mózgowych - czyli efektywniejsza nauka,  cyrkową aktywność fizyczna to wzmocnienie motoryki ciała,  a stymulacja kory wzrokowej to szybsza nauka) I o to właśnie chodzi, przez przyjemność do korzyści... ;)

Iwo

 
Zajęcia kuglarskie prowadzi Iwo Bochat. - aktor, cyrkowiec, iluzjonista, instruktor pedagogiki cyrku. Rozpoczął naukę w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi, aby od 2013r. kontynuować swoją drogę artystyczną samodzielnie.  Obecnie współtworzy Teatr Planeta M, pracuje w Teatrze Lalki Tęcza w Słupsku oraz pracuje w Kwadracie ;). Często spotykany ze swoimi trzema pieskami, które kocha baaardzo mocno.

Zapraszamy na zajęcia kuglarskie w Klubie Piast. Zapisy pod numerem telefonu 792571673

piątek: 17.00 - zajęcia kuglarskie Klub Piast

sobota: lub zamiennie na umówiony termin

  

Klub Seniora to miejsce, w którym konfrontujemy się ze samym sobą. Każdy znajdzie tam dla siebie zarówno przyjemności, jak i wyzwania. Ćwiczymy, oglądamy sztukę, żonglujemy, lepimy z gliny, śpiewamy... ehh, długo by wymieniać. Jednym zdaniem: w klubie zasadę mamy jedną - włączamy się we wspólne działania angażując swoją - wyjątkową osobę, reszta sama się ułoży. I się układa :)

 Zapraszamy ;)

Zapraszamy na zajęcia Klubu Seniora

poniedziałek: godzina 11.00-13.00 - Ruchowe i kuglarskie, zajęcia teatralne

środa: godzina 18.00-20.00 - wykłady, prelekcje, zabawy

czwartek: godzina 13.00-14.00 - zajęcia plastyczne, zajęcia woklane

piątek: wyjścia do kina, teatru, wycieczki

sobota: wyjścia do kina, teatru, wycieczki

niedziela: wyjścia do kina, teatru, wycieczki

Brydż jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych gier karcianych. Stanowi on od lat nie tylko rozrywkę dla graczy, ale również sposób na naukę – licytacja, obrona i atak (części rozgrywki) wymagają od grających zdolności przewidywania i współpracy, pozwalając jednocześnie na poznanie wartości samooceny i ryzyka, uczy rozwiązywać żywe problemy na bazie logicznego myślenia i w dużym stopniu rozwija intelekt człowieka. Niełatwo też docenić rolę brydża jako gry, która pozwala na nabycie umiejętności współpracy z partnerem oraz nabycie poczucia odpowiedzialności za druga osobę… Sprawdź się i baw się z nami wspaniale.... Zapraszamy.

Zapraszamy na mecz brydża w Klubie Piast

wtorek: godzina 15.00-20.00